Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Panele słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne »

  Panele słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne


  Technologia pozyskiwania energii z alternatywnych źródeł bez ustanku się rozwija. Firma Fotoogniwa.com wykorzystuje ten rozwój, oferując swym klientom produkty nowoczesne, funkcjonalne, zaawansowane technicznie i w głównej mierze niezwykle ekonomiczne. To sprawia, że panele fotowoltaiczne od Fotoogniwa.com to w najwyższym stopniu wydajne panele słoneczne na rynku. Szereg nowoczesnych i technicznie zaawansowanych produktów to gwarancja doskonałej jakości, wśród nich znajdują się fotoogniwa, które zapewniają energię uzyskiwaną z promieni słonecznych.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najwięszy wybór map, atlasów i przewodników »

  Najwięszy wybór map, atlasów i przewodników


  Księgarnia turystyczna - sklep.polskaniezwykla.pl to miejsce gdzie każdy miłośnik podróży i obcowania z naturą znajdzie coś dla siebie. Szeroka oferta map: turystycznych, laminowanych, plastikowych, planów miast, atlasów miast, atlasów samochodowych, książek podróżniczych, przewodników. Dokładne mapy miast, z aktualną siecią drogową a w niektórych przypadkach także siecią komunikacji miejskiej. Bogata oferta map turystycznych ze wszystkich rejonów Polski: tatry, bieszczady, karpaty, mazury, suwalszczyzna, kresy, wybrzeże, podlasie. Przewodniki rowerowe, przewodniki po szlakach kajakowych.Wybierając się w podróż za granicę dobry przewodnik i dokładna mapa wydają się niezbędne. W naszym sklepie turystycznym znajdują się mapy i przewodniki z całego świata: przewodniki po Stany Zjednoczone, Indiach, Nepalu, Gruzji, Włoszech, Hiszpanii, Grecji, Ameryce Południowej i wielu innych ciekawych miejsc.W naszej ofercie znajdują się także mapy ścienne, zarówno dla szkół jak i dedykowane do spedycji, coraz większa ilość osób wszelkiego rodzaju firm prowadzących działalność nie tylko lokalnie ale na terenie wybranego miasta, województwa czy też całego kraju. Mapy ścienne mogą być także od podstaw opracowane pod indywidualne zamówienie klienta, zapraszamy do kontaktu.Posiadamy w sprzedaży także globusy i globobarki, przedmioty które mogą być pięknym uzupełnieniem wystroju wnętrza coraz większa ilość osób pełnić funkcję edukacyjną. Podświetlane globusy polityczne i fizyczne,w różnej kolorystyce, rozmiarach coraz większa ilość osób przedziałach cenowych.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Witualne biuro warszawa »

  Witualne biuro warszawa


  Mówi się czasami, że reklama jest dźwignią handlu, jeżeli jakiś produkt umieszczony jest w jakimś interesującym, przyciągającym uwagę opakowaniu, to więcej ludzi również się nim zaciekawi. Nie inaczej jest z firmami. Dobry adres, interesująca lokalizacja sprawia, że dana firma jest poważana na rynku. Nie bez powodu, wszystkie potężne, międzynarodowe korporacje, chcą mieć swoje biura w głównych miastach. Lokalizacje te są po prostu wyjątkowo prestiżowe i drogie. Firma posiadająca swoją siedzibę w centrum, wydaje się o wiele bardziej godna zaufania niż ta, której najważniejszy budynek umiejscowiony jest w jakimś zupełnie nieznanym miejscu. Małe firmy i dopiero rozwijające się przedsiębiorstwa mogą tutaj korzystać z usług tak zwanych Wirtualnych Biur. Za niewielką opłatą otrzymują w nich dobry adres.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Witualne biuro warszawa »

  Witualne biuro warszawa


  Nowatorski pomysł, który zyskuje coraz szersza popularność na obszarze Polski, to tak zwane Wirtualne Biura. Tego rodzaju miejsca, są skierowane w dużej mierze do osób które dopiero zakładają swoją firmę, rozkręcają własne przedsiębiorstwa – dla tak zwanych start – upów. Ludzie którzy zakładają nową firmę, zazwyczaj nie mają zbyt dużego budżetu. Często jedynym wyjściem pozostaje praca we własnym domu, nie ma bowiem tutaj wystarczających funduszy na zakup swojego lokalu. Ratunkiem w tego rodzaju przypadkach, może być wynajem wirtualnego biura. Zyskujemy tu możliwość zarejestrowania swojej firmy w interesującym miejscu, opłaty są również dużo mniejsze niż w normalnych biurach.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Witualne biuro warszawa »

  Witualne biuro warszawa


  Wirtualne biura to dosyć świeży pomysł. W krajach Zachodu był on już stosowany od pewnego czasu. W Polsce pojawił się dosyć niedawno. Same Wirtualne Biura mają służyć głównie zmniejszeniu opłat ponoszonych przez daną instytucję, na cele związane właśnie z wynajęciem lokalu. Firma która zarejestruje się w wirtualnym biurze, otrzymuje przede wszystkim własny adres – miejsce gdzie można ją zarejestrować. Praca odbywa się jednak nadal z terenu własnego mieszkania. W wirtualnym biurze można umówić się na spotkanie z klientem, można również odbyć konferencję ze współpracownikami, nie przebywa się w nim jednak na stałe.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro warszawa »

  Wirtualne biuro warszawa


  W ostatnich latach wielką popularność w naszym kraju zaczęły zdobywać tak zwane wirtualne biura. Czym zajmują się tego typu przedsiębiorstwa? Czym różnią się one od normalnych biur? Główną różnicą jest cena. W wirtualnych biurach firma zazwyczaj nie przebywa na stałe, wynajmuje tylko adres, a czasami również, na niedługi okres sale konferencyjne czy inne lokale. Kto korzysta zwykle tego rodzaju usług? Często przedsiębiorstwa dopiero rozkręcające się w danej branży, mali i średni przedsiębiorcy itp. Czasami również osoby samozatrudnione. Wiele wirtualnych biur posiada również biurka do wynajęcia na godziny.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firany warszawa »

  Firany warszawa


  Firany, rolety do Twojego lokalu polecane przez przedsiębiorstwo Softline Studio, które realizuje swoje założenia z powodzeniem na Warszawskim rynku już kilkadziesiąt lat. Jeśli nie wiesz jak zaaranżować własne mieszkanie lub zwyczajnie nie masz koncepcji już teraz zainteresuj się naszą ofertą. Przykładowo rolety rzymskie Warszawa, żaluzje jak również wiele wartościowych produktów. Gwarantujemy przyjemną obsługę, najwyższą jakość i precyzyjne terminy.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub Biznesowy w Nowym Sączu »

  Klub Biznesowy w Nowym Sączu


  Fundacja skupiająca przedsiębiorców, którzy chcieliby rozwinąć własne horyzonty i poznawać nowych ludzi nie koniecznie ze swojej branży. Fundacja pod nazwą Klub Biznesowy zachęca młodych ludzi do działania, promuje młodych sportowców nie tylko w Nowym Sączu ale również w całej Polsce. Organizacja nieustannie otwarta na nowych ciekawych ludzi - zachęcamy właśnie Ciebie do owocnej współpracy.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe Bydgoszcz


  Regionalne biuro rachunkowe proponujące różnego rodzaju usługi księgowo rachunkowe dla firm i osób prywatnych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i fachowe przygotowanie merytoryczne poparte paroletnim doświadczeniem i wykształceniem. Duża jakość świadczących usług, atrakcyjna cena oraz najlepsi pracownicy to charakterystyka naszego biura rachunkowego. Posiadamy zaufanie wielu ważnych klientów i przedsiębiorstw z Bydgoszczy. Na naszej stronie www.firmabilans.pl znajdą Państwo bardzo aktualne szczegóły oferty w tym też obecnie tworzone przez nas rabaty. Serdecznie zachęcamy do wzajemnej współpracy.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażanie ISO »

  Wdrażanie ISO


  Bogata oferta Centrum Szkoleniowego MIND obejmuje między innymi szkolenia i wdrażanie ISO, coaching menedżerski oraz coraz bardziej popularny business coaching. Prowadzimy szkolenia zarówno na terenie woj. wielkopolskiego, jak i w całej Polsce. Każde zadanie traktujemy indywidualnie. Unikamy rutyny, dzięki czemu oferowane usługi niezmiennie cechują się wyjątkową jakością. Doskonale wiemy, jak ważne dla rozwoju firmy jest sprawne wdrażanie norm zarządzania jakością (w tym ISO) i wsparcie zaufanego, profesjonalnego audytora ISO. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej i kontaktu mailowego lub telefonicznego.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: