Szkolenia biznesowe Podkategoria: Szkolenia biznesowe

 • Szkolenia dla Firm »

  Szkolenia dla Firm


  Experiencia – Doradztwo i Szkolenia sprzedażowe to firma oferująca szkolenia sprzedażowe, handlowe oraz menadżerskie. Swoje usługi kierujemy dla firm chcących podnieść swoją sprzedaż! Na podstawie 10letniego doświadczenia w branży opracowaliśmy dla Państwa wiele produktów szkoleniowych! Jesteśmy otwarci na nowe, nietypowe zlecenia oraz na innowacyjne rozwiązania! Zapraszam na nasza strone www.szkoleniadlafirm.com.pl oraz pod numer telefonu: 71 /759 40 40

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Experiencia Doradztwo i Szkolenia Sprzedażowe »

  Experiencia Doradztwo i Szkolenia Sprzedażowe


  W naszej ofercie oprócz szkoleń sprzedażowych dedykowanych dla handlowców, przedstawicieli handlowych, czy też pracowników sprzedaży stacjonarnej oferujemy również szkolenia z zakresu zarządzania sprzedażą o tematyce: "Zjawiska poprzedzające spadek sprzedaży w twoim przedsiębiorstwie", "Lider w organizacji sprzedażowej", "Przyczyny niepowodzeń managera","Motywacja a zarządzanie sprzedażą"," Źródła informacji organizacyjnej"," Zarządzanie zespołem HOVSE"," Zarządzanie zespołami handlowymi B2B/B2C/DTD/F2F", czy też " Team Building w organizacji sprzedażowej". Uzupełnienie oferty stanowi oferta badań organizacyjnych. Więcej na stronie.
  Kontakt 516 947 516

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażanie ISO »

  Wdrażanie ISO


  Bogata oferta Centrum Szkoleniowego MIND obejmuje między innymi szkolenia i wdrażanie ISO, coaching menedżerski oraz coraz bardziej popularny business coaching. Prowadzimy szkolenia zarówno na terenie woj. wielkopolskiego, jak i w całej Polsce. Każde zadanie traktujemy indywidualnie. Unikamy rutyny, dzięki czemu oferowane usługi niezmiennie cechują się wyjątkową jakością. Doskonale wiemy, jak ważne dla rozwoju firmy jest sprawne wdrażanie norm zarządzania jakością (w tym ISO) i wsparcie zaufanego, profesjonalnego audytora ISO. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej i kontaktu mailowego lub telefonicznego.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Szkolenia dla firm


  Każdy pracodawca, któremu leży dobro firmy,doskonale sobie zdaje sprawę,że podstawą dobrego funkcjonowania firmy jest kadra pracownicza, od jej wiedzy i umiejętności zależy wiele.Dlatego wielu pracodawców zdecydowało się skorzystać z Skoleniadlafirm.com.pl, które, prowadzi szkolenia w bardzo szerokim zakresie. Z roku na rok zwiększa się zapotrzebowanie na szkolenia dla prcowników firm i ich merytoryczne zagadnienia również się zmieniają. Dlatego staramy się wyprzedzać zapotrzebowanie na dane szkolenia. Nasi szkoleniowcy to ludzie o wysokim autorytetach, specjaliści w danych kierunkach, z długoletnimi doświadczeniami a także szkoleniowcy praktycy.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Warszawa »

  Sale konferencyjne Warszawa


  Konferencje branżowe rozszerzają wiedzę pracowników i podnoszą ich kwalifikacje. Super duża infrastruktura obiektów konferencyjnych. Konferencje to kapitalna szansa do integracji zespołu pracowników. Zachęcam wszystkich od odwiedzin tego portalu. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. W naszym serwisie zdołasz zareklamować swój obiekt jak też wyszukać obiekt na konferencje. Fajnym miejscem na zaaranżowanie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od hałasu miasta.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia biznesowe

Szkolenia biznesowe - nowa strona:

Adres: