Firmy Kategoria: Firmy

Firmy - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Www.optimaprint.pl »

  Www.optimaprint.pl


  Jesteś biznesmenem i chcesz wypromować swoją firmę poprzez plakaty, ulotki i banery. Szukasz taniej drukarni zajmującej się drukiem w dużym nakładzie i o szybkim czasie wykonania. Drukarnia OPTIMAPRINT z Nowego Sącza zrealizuje Twoje zlecenie dotyczące szeroko pojętej poligrafii. Fachowcy sprostają każdemu wyzwaniu z działu druku dbając równocześnie o wszystkie szczegóły, które są tak kluczowe w tym fachu. Zobacz całą oferte – dokonaj zamówienia na przedstawianej stronie internetowej optimaprint.pl.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Formy Kocie Łby »

  Formy Kocie Łby


  Przedmiotem działalności naszego przedsiębiorstwa jest sprzedaż detaliczna oraz hurtowa skierowana zarówno do firm jak i osób prywatnych produkujących i chcących produkować wszelkiego rodzaju wyroby betonowe. W naszej ofercie znajdują się formy do kostki brukowej, formy do odciskania w betonie - formy kocie łby, formy kamienie, formy do zrobienia ścieżki ogrodowej.
  Nasze atuty to krótkie terminy realizacji zamówionego towaru, stały kontakt z kontrahentem, profesjonalne doradztwo, konkurencyjne ceny, wysoka jakość oferowanych produktów. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Panele słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne »

  Panele słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne


  Technologia pozyskiwania energii z alternatywnych źródeł bez ustanku się rozwija. Firma Fotoogniwa.com wykorzystuje ten rozwój, oferując swym klientom produkty nowoczesne, funkcjonalne, zaawansowane technicznie i w głównej mierze niezwykle ekonomiczne. To sprawia, że panele fotowoltaiczne od Fotoogniwa.com to w najwyższym stopniu wydajne panele słoneczne na rynku. Szereg nowoczesnych i technicznie zaawansowanych produktów to gwarancja doskonałej jakości, wśród nich znajdują się fotoogniwa, które zapewniają energię uzyskiwaną z promieni słonecznych.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Niemiec i Holandii »

  Busy do Niemiec i Holandii


  MISIEK to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w krajowym i międzynarodowym przewozie osób z Polski do Niemiec i Holandii. Oferujemy przewozy z adresu na wskazany adres, w komfortowych i zadbanych 9 osobowych busach. Nasza specjalność to przewóz osób busami do Niemiec i Holandii. Busy i przewozy do Niemiec oraz Holandii. Transport z Polski do Niemiec i Holandii. Dzięki wykwalifikowanym kierowcą gwarantujemy bezpieczną i szybką podróż. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wymagań rynku oraz potrzeb naszego klienta. Profesjonalne podejście oraz jakość świadczonych usług sprawiły, że zaufało nam wielu klientów. Podczas przewozu oferujemy Państwu kawę i herbatę gratis!!! Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Buty Sportowe Dla Dzieci »

  Buty Sportowe Dla Dzieci


  W sklepie Botatex znajdziesz duży wybór butów dla dzieci na każdą porę roku. Oferujemy najnowsze modele butów dziecięcych topowych producentów. Posiadamy największy wybór obuwia dziecięcego na wiosnę, lato, jesień i zimę w tym sandały, półbuty, buty sportowe, buty dla dziewczynek, obuwie zimowe, kozaki dziecięce i śniegowce. Wejdź na naszą stronę i sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 03 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tabliczki znamionowe cennik »

  Tabliczki znamionowe cennik


  Główny regulator korekcyjny 1 ma połączenie z regulatorami obciążenia cieplnego 4 i ekonomiczności spalania 5 za pośrednictwem przełącznika 18, który daje możność przestawienia kotła z zakresu regulacji przy zmiennym obciążeniu na obciążenie podstawowe. W przypadku tym przełącznik przerywa obwód od opornika impulsowego 3 i łączy przewody zasilające elektromagnesy kolumn 4 i 5 z opornikiem 19 regulacji ręcznej, służącym do nastawiania zadanego obciążenia podstawowego.
  Regulator obciążenia cieplnego mierzy to obciążenie na podstawie spadku ciśnienia zachodzącego na odcinku drogi przepływu pary; pomiar ten odbywa się za pomocą manometru różnicowego, w którego przewodzie minusowym znajduje się amortyzator 8. Odpowiednio do tej zasady pomiaru obciążenia cieplnego do komory dodatniej manometru różnicowego z mieszkiem falistym kolumny 4 doprowadza się bezpośrednio ciśnienie p„, z walczaka kotła, natomiast do komory ujemnej — ciśnienie Pl z kolektora pośredniego przegrzewacza pary, obranego tak, żeby spadek mierzony miał wartość w granicach l-f2 at.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Grawerowanie tabliczek »

  Grawerowanie tabliczek


  Regulator ekonomiczności 7 otrzymuje sygnał dodatkowy, zależny od zużycia gazu. Konieczność wytwarzania takiego sygnału powstaje ze względu na to, że optymalny stosunek „ciepło-powietrze" przy różnych wartościach stosunku gazu i pyłu nie pozostaje stały. Przy zmianie proporcji spalanych w kotle paliw należy automatycznie korygować nastawienie zadanego stosunku. Ponieważ zużycie gazu można zmierzyć i prościej i dokładniej niż zużycie paliwa rezerwowego, więc korekcję, o której mowa, przeprowadza się, stosując sygnał zużycia gazu.
  W skład układu wchodzi dodatkowy regulator stosunku „gaz-powietrze" 8, którego zadaniem jest prawidłowy rozkład ogólnego powietrza pomiędzy palniki gazowe i pyłowe. Regulator ten działa na klapę regulującą 9, zainstalowaną w przewodzie powietrznym prowadzącym do palników gazowych. Zazwyczaj instaluje się dwa regulatory „gaz-powietrze" (po jednym z prawej i lewej strony kotła).
  W układach regulacji automatycznej procesu spalania stosowane są, jak dotąd, następujące trzy rodzaje urządzeń regulacyjnych: elektromechaniczne, elektroniczne oraz hydrauliczne. Jednocześnie prowadzone są prace nad zużytkowaniem do tych celów radzieckich urządzeń pneumatycznych.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opisy elektryczne »

  Opisy elektryczne


  W kotłach z młynami szybowymi, automatyzowanymi w okresie przed r. 1955, uzyskał rozpowszechnienie układ z regulatorem głównym (bez regulatora obciążenia cieplnego). Różnica między tym układem, polega na tym, że główny regulator ciśnienia steruje bezpośrednio stacją sterowania podajnikami paliwa wszystkich kotłów, a regulatory ekonomiczności otrzymują sygnały uzależnione od położenia trawersy nastawnika płaskiego. W kotłach z młynami szybowymi ujemne strony układu z regulatorem głównym uwydatniają się w stopniu nieco mniejszym, niż w kotłach wyposażonych w podajniki pyłu. Przyczyną tego jest okoliczność, że charakterystyki podajników węgla surowego są bardziej stabilne, niż podajników pyłu. Poza tym zakłócenia wewnętrzne pochodzące od podajników węgla są tu wygładzane dodatkowo przez młyn szybowy.
  W niektórych elektrowniach, szczególnie przy spalaniu torfu wycinanego, stosowany jest układ regulacji procesu spalania, w którym parametrem charakteryzującym obciążenie młynów jest moc ich silników elektrycznych. Według tego parametru korygowany jest dopływ paliwa lub powietrza pierwotnego do danego młyna.
  Możliwości szerokiego stosowania takiego- układu są ograniczone tym, że młyny szybowe wyposaża się zwykle w silniki elektryczne o wielokrotnym zapasie mocy1). W zwykłych warunkach pracy młyna silnik taki pracuje w stanie zbliżonym do jałowego; ma on nadmiernie pochyłą charakterystykę zmienności prądu w zależności od zmian obciążenia.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Motoreduktory »

  Motoreduktory


  W przypadku, gdy urządzenie przygotowywania pyłu nie zawiera zasobnika pośredniego, tryb pracy młyna określa się obciążeniem zespołu kotłowego. Dlatego to sterowanie młynami szybowymi (podobnie jak i innymi urządzeniami młynowymi z bezpośrednim wdmuchiwaniem pyłu do paleniska) związane jest ze sterowaniem przez kocioł ogólnym układem regulacji procesu spalania. W związku z tym układ regulacji procesu spalania w kotłach z młynami szybowymi musi spełniać wymaganie dodatkowe — zapewnienie wydajności młyna odpowiadającej zapotrzebowaniu na paliwo (tzn. odpowiadającej obciążeniu kotła).
  Jeżeli by wydajność młyna miała być sterowana tylko za pomocą zmiany ilości doprowadzanego surowego paliwa, to jakość regulacji ciśnienia pary okazałaby się niedostateczna ze względu na bezwładność młyna. Znacznie szybciej na wydajności młyna zaznacza się zmiana zużycia powietrza pierwotnego. Z tych względów za celowe trzeba uznać doprowadzenie pyłu do paleniska, przy jednoczesnej zmianie zarówno ilości doprowadzanego do młyna węgla surowego, jak i zużycia powietrza pierwotnego. Zużycie powietrza pierwotnego po zmianie powinno się tak dobrać, żeby odchylenia pod względem miałkości pyłu nie przekroczyły dopuszczalnych granic.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki invertek »

  Falowniki invertek


  Podstawę budowy układów regulacji procesu spalania stanowią wyłożone wyżej zasady ogólne. Na wybór takiego układu wpływają liczne czynniki natury konstrukcyjnej i eksploatacyjnej (rodzaj paliwa i sposoby jego spalania, typ i właściwości urządzeń pomocniczych, charakter obciążenia elektrowni itp.). Zależnie od tego w układzie regulacji instaluje się trzy (lub więcej) regulatory, połączone ze sobą w jeden układ regulacji procesu spalania. Najbardziej rozpowszechnione są układy regulacji procesu spalania przeznaczone dla kotłów z podajnikami pyłu, z młynami szybowymi i dla kotłów pyłowogazowych, na dwa rodzaje paliwa (pył i gaz).

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy

Firmy - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: