Blogi Podkategoria: Blogi

 • Oficjalny blog internetowy Firmy AMJ »

  Oficjalny blog internetowy Firmy AMJ


  Firma AMj założyła swój oficjalny blog internetowy, dizęki któremu klienci będą mogli zadawać pytania, na które nasi wyszkoleni pracownicy z chęcią odpowiedzą. Firma AMJ pomoże w doborze odpowiedniego sprzętu, dzięki posiadanemu szeroko rozwiniętemu asortymentowi.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa sprzętu AGD, oraz sprzętu gastronomicznego »

  Naprawa sprzętu AGD, oraz sprzętu gastronomicznego


  [url=http://amj.com.pl[/url] działająca na rynku już od kilkunastu lat, zajmuje się między innymi, naprawą sprzętu gastronomicznego, oraz sprzętu AGD renomowanej marki Polar. Jesteśmy bowiem autoryzowanym serwisanetem tej firmy. Nasi pracowanicy zostali odpwoednio przeszkoelni, aby móc profesjonalnie i szybko naprawić Państwa uszkodzony sprzęt .

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezenty »

  Prezenty


  Dlaczego tak trudno jest wybrać ciekawy prezent? Bo ciężko odnaleźć wyjątkowe przedmioty w zalewie podobnych do siebie, nijakich rzeczy. Z myślą o ułatwieniu życia osobom poszukującym gustownych podarunków stworzyliśmy serwis zawierający propozycje prezentów na różne okazje. Zajrzyj i sprawdź, czy uda Ci się wybrać prezent, który uznasz za odpowiedni na najbliższą uroczystość. W naszej kolekcji znajdziesz zarówno nowoczesne czytniki książek elektronicznych, jak i tradycyjne książki. Zabawne gadżety i poważne, klasyczne prezenty. Wybór jest całkiem spory. Mamy nadzieję, że skorzystasz z naszych sugestii i kłopoty z prezentami staną się dla Ciebie przeszłością.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom poradnik »

  Dom poradnik


  Chcesz dowiedzieć się jak pisać recenzje muzyczne? Chcesz wiedzieć jak wybrać alkomat? Zapraszamy na blog Przarty (połączenie "przydatne" i "artykuły"). Serwis gromadzi interesujące artykuły i przydatne porady. Znajdziesz tam na przykład poradnik jak rozłożyć basen?, jak również testy i opisy produktów dostępnych. Blog prowadzony jest przez kilku autorów, lubiących dzielić się swoimi zainteresowaniami i wiedzą. Jest to interesujący blog z poradnikami.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jaki sprzęt klimatyzacyjny jest najbardziej odpowiedni dla Twojej Firmy »

  Jaki sprzęt klimatyzacyjny jest najbardziej odpowiedni dla Twojej Firmy


  Firma AMJ pomoże Państwu w doborze sprzętu klimatyzującego. Dzięki szerokiemyu wahlarzowi klimatyzacji, napewno znajdziemy odopwiednie urządzenia do zamontowania w Twoej Firmie. Jesteśmy autoryzaowanym dystrybutorem znanych i wysoko cenionych się firm.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma AMJ pomoże w doborze zmywarki, oraz wyparzarki »

  Firma AMJ pomoże w doborze zmywarki, oraz wyparzarki


  Firma AMJ posiada duży wybór w sprzęcie takim jak zmywarki, oraz wyparzarki, mamy do zaoferowania w zależności od wielkości lokalu, między innymi zmywarki kapturowe, zmywarki przemysłowe i wielle innych. Jesteśmy autoryzaowanym dystrybutorem tego sprzętu od napewno znanych Ci marek. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Blogi

Blogi - nowa strona:

Adres: