Komputery Kategoria: Komputery

Komputery - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Łatwy pit 37 i inne - program pit 2015 online »

  Łatwy pit 37 i inne - program pit 2015 online


  W naszym kraju każdy obywatel, który osiąga dochody jest zobowiązany do tego, by wypełnić pit 37, pit 36 lub inny pit 2015 /pit 2016 i rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.
  Formularzem licznie wykorzystywany przy rozliczeniu podatku jest właśnie wspomniany pit 37. To najczęściej składny przez Polaków pit 2015 w organach podatkowych. Są jednak ściśle określone sytuacje, w których niektóre osoby muszą rozliczyć się w innej formie. Ze względu na sposób i źródło osiąganych dochodów, możemy być zobowiązani do składania formularza pit 36, pit 36L, pit 38, pit 28 czy jeszcze innych.
  Darmowy program PIT 2015 online FORMAT jest przygotowany w taki sposób, by ułatwić rozliczenia pit 37 jak również pit 36 i pozostałych pit 2015 /pit 2016.
  Twórcy oprogramowania postawili sobie za cel pomoc wszystkim osobom, nie tylko tym, które rozliczają się według najbardziej popularnego formularza pit 37. Do dyspozycji użytkowników tego programu pozostaje również pit 36 i inne pity 2015 /pity 2016, a to sprawia, że z pomocą tej aplikacji może się obecnie rozliczyć już każdy podatnik. To także możliwość rozliczenia pit online.
  Darmowy program PIT 2015 online FORMAT posiada bardzo przejrzystą szatę graficzna jaka sprawia, że jest on wygodny dla każdego użytkownika, który zdecyduje się go wykorzystać. Nawet takie osoby, które nie rozliczały się samodzielnie będą w stanie wykonać własne rozliczenie i możliwe będzie przygotowanie pełnego formularza pit 2015 /pit 2016
  Osoby, które chcą ekspresowo i łatwo przygotować swój pit 37, pit 36 lub inne pity 2015 do złożenia powinni zdecydować się na wykorzystanie takiej aplikacji. Program pit 2015 online oferowane jest darmowo, dzięki czemu każdy może z niego skorzystać bez generowania dodatkowych kosztów. To sposób na szybki i łatwy pit 37 i pozostałe pity 2015.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • SKP program pkpir dla małych i średnich firm »

  SKP program pkpir dla małych i średnich firm


  Super Księga Podatkowa - SKP program pkpir to oferta dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych obsługujących przedsiębiorstwa, które rozliczają się za pomocą książki przychodów i rozchodów to znaczy na zasadach ogólnych. Jest to niezmiernie potrzebny program dla biur rachunkowych, które dzięki niemu błyskawicznie i sprawnie obsługują swoich klientów. Program pkpir to przede wszystkim prostota, szybkość, i wszystkie aktualności w jednym miejscu. Za pomocą programu do książki przychodów i rozchodów skutecznie można wpisać wszystkie informacje dotyczące interesanta, błyskawicznie można sporządzać raporty i zestawienia, a także prowadzić ewidencję kosztów i zakupów. W jednym miejscu znajdują się wszystkie opcje dotyczące podatku dochodowego, rozliczeń z tytułu VAT, wygodne fakturowanie, kontrola zapłat i rozliczeń, deklaracje podatkowe itp. dokumenty. Niezwykle komfortowo można też wysłać online przygotowane przedtem e-deklaracje do Ministerstwa Finansów. Aplikacja zapewnia również wprowadzanie wszelkich danych do książki przychodów i rozchodów, co również nie zajmuje wiele czasu, oraz w prosty sposób możemy na życzenie klienta szybko wydrukować potrzebne dokumenty.
  SKP program pkpir w wersji BIURO, to w dzisiejszych czasach zdaje się najbardziej podstawowy program jakiego używają biura rachunkowe obsługujące małe i średnie firmy, a także osoby prowadzące działalność czujące się na siłach, by na własną rękę poprowadzić swoje rozliczenia bez pomocy biura rachunkowego.
  To sprawdzone oprogramowanie funkcjonujące na naszym rynku od ponad dwudziestu lat. By lepiej poznać ten program pkpir pobierz bezpłatną wersję testową. Możesz także skorzystać za przygotowanego przez producenta szkolenia online.

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Boxline.pl - Niszczarki, Bindownice, Zszywacze, Dziurkacze »

  Boxline.pl - Niszczarki, Bindownice, Zszywacze, Dziurkacze


  Sklep Biurowy – www.boxline.pl
  Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę na urządzenia i akcesoria biurowe. Dzięki naszej firmie zaopatrzą się Państwo w artykuły piśmiennicze, biurowe bindownice, niszczarki do dokumentów, dziurkacze, zszywacze, wieszaki, lampki biurowe, kosze, zegary i wagi do listów, biurowe laminatory, gilotyny, trymery do cięcia papieru, a także sztywne folie do laminowania, grzbiety i okładki do bindowania, identyfikatory, holdery, klipsy, termookładki, segregatory, koszulki i inne akcesoria biurowe.
  Chcielibyśmy również nadmienić iż specjalizujemy się w naprawa laptopów, w tym celu prowadzimy profesjonalny serwis notebooków. Gwarantujemy Rzetelną, Fachową Naprawa Notebooków, w bardzo atrakcyjnej cenie. Zgłoszenia serwisowe zgłaszane są pod e-maila: serwis@boxline.pl lub telefonicznie 0 668 162 963. Serwis Laptopów w Warszawie, okolicach ale także poprzes firmy kurierskie na terenie całej Polski.
  Należy pamiętać, iż w ofercie prócz niszczarki do dokumentów posiadamy bindownice biurowe, laminatory, trymery i gilotyny oraz zszywacze, dziurkacze i akcesoria biurowe. Warto nadmienić o nowościach w niszczarkach Wallner gdyż niszczarki te będą nie tylko uzupełnieniem wyposażenia biura lecz także jego ozdobą. Więcej informacji o cenach i parametrach urządzeń znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym www.boxline.pl. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 0 508 760 009 lub też e-mailowy: sklep@boxline.pl

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • AutoCAD LT 2012 Promocja w Rivasoft.pl »

  AutoCAD LT 2012 Promocja w Rivasoft.pl


  Skorzystaj z oferty specjalnej - zamów najnowszą wersję oprogramowania AutoCAD LT 2012 z atrakcyjnym rabatem. Do 13 kwietnia 2012 roku włącznie każdy Klient, który zakupi nową licencję AutoCAD LT, otrzyma na rachunek bankowy zwrot w wysokości 300 euro. Program promocyjny obejmuje również pakiety AutoCAD LT na 5 stanowisk i pozwala zaoszczędzić nawet do 1500 euro. Dodatkowe informacje o promocji można uzyskać z witryny www.rivsasoft.pl lub kontaktując się z działem handlowym pod nr. 42 203 14 40. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dodatki na stronę internetową »

  Dodatki na stronę internetową


  Założyłeś własną stronę www? Teraz ją rozwijasz i poszukujesz fajnych rozwiązań umożliwiających jej urozmaicenie? Mamy coś specjalnego dla Ciebie – dodatki na stronę! Do dyspozycji oddajemy kilkanaście przegotowanych do umieszczenia skryptów w tym liczniki, formularz na stronę, NK Fajne. Aby dodać dany element wystarczy dostosować kolory, skopiować kawałek kodu i wkleić w odpowiednim miejscu w serwisie. Nie musisz wydawać pieniędzy! Zobacz już teraz i korzystaj za free. Zobacz koniecznie.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Komputerów - Poznań »

  Naprawa Komputerów - Poznań


  Firma Net-Hard zajmuje się naprawą oraz konfiguracją sprzętu komputerowego. Oferujemy usługi w zakresie:
  - instalacji, reinstalacji systemu
  - usuwania wirusów, trojanów, oprogramowania szpiegowskiego
  - konfiguracji routera
  - konfiguracji sieci domowych i firmowych
  - pomocy zdalnej
  - profesjonalnego doradztwa przy rozbudowie komputera
  - odzyskiwania utraconych danych
  - tworzenia backupu systemu
  - wykonania strony internetowej
  - skutecznego pozycjonowania strony internetowej
  - przegrywania danych z nośników VHS na płyty DVD ( uroczystości rodzinne, śluby, komunie )
  Serdecznie Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Tel. 500-057-924
  Strona Firmowa: NET-HARD

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • KiuBIT Specjalistyczny Serwis Laptopów »

  KiuBIT Specjalistyczny Serwis Laptopów


  Profesjonalne naprawy laptopów. Zakres usług: od wymiany podzespołów (napędów optycznych CD/DVD, pamięci RAM, dysków twardych, matryc, obudów, zawiasów, klawiatur) po naprawę kart graficznych (również modułów) i płyt głównych. Przeprowadzamy wyminę i reballing układów BGA, wymianę gniazd wszelkiego typu (zasilania, D-SUB, firewire, LAN, USB), konserwację układów chłodzenia, programowanie kości BIOS'u. W przypadku dostępności części naprawy realizujemy w ciągu trzech dni roboczych. Istnieje możliwość zgłoszenia sprzętu poprzez stronę internetową i wysłania go kurierem do serwisu KiuBIT.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Komputery

Komputery - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: