Programy Podkategoria: Programy

 • SKP program pkpir dla małych i średnich firm »

  SKP program pkpir dla małych i średnich firm


  Super Księga Podatkowa - SKP program pkpir to oferta dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych obsługujących przedsiębiorstwa, które rozliczają się za pomocą książki przychodów i rozchodów to znaczy na zasadach ogólnych. Jest to niezmiernie potrzebny program dla biur rachunkowych, które dzięki niemu błyskawicznie i sprawnie obsługują swoich klientów. Program pkpir to przede wszystkim prostota, szybkość, i wszystkie aktualności w jednym miejscu. Za pomocą programu do książki przychodów i rozchodów skutecznie można wpisać wszystkie informacje dotyczące interesanta, błyskawicznie można sporządzać raporty i zestawienia, a także prowadzić ewidencję kosztów i zakupów. W jednym miejscu znajdują się wszystkie opcje dotyczące podatku dochodowego, rozliczeń z tytułu VAT, wygodne fakturowanie, kontrola zapłat i rozliczeń, deklaracje podatkowe itp. dokumenty. Niezwykle komfortowo można też wysłać online przygotowane przedtem e-deklaracje do Ministerstwa Finansów. Aplikacja zapewnia również wprowadzanie wszelkich danych do książki przychodów i rozchodów, co również nie zajmuje wiele czasu, oraz w prosty sposób możemy na życzenie klienta szybko wydrukować potrzebne dokumenty.
  SKP program pkpir w wersji BIURO, to w dzisiejszych czasach zdaje się najbardziej podstawowy program jakiego używają biura rachunkowe obsługujące małe i średnie firmy, a także osoby prowadzące działalność czujące się na siłach, by na własną rękę poprowadzić swoje rozliczenia bez pomocy biura rachunkowego.
  To sprawdzone oprogramowanie funkcjonujące na naszym rynku od ponad dwudziestu lat. By lepiej poznać ten program pkpir pobierz bezpłatną wersję testową. Możesz także skorzystać za przygotowanego przez producenta szkolenia online.

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy

Programy - nowa strona:

Adres: