Muzyka Kategoria: Muzyka

Muzyka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Nauka Dj »

  Nauka Dj


  Chcesz nagrać własnego promo a? Odwiedź koniecznie klub Quantum Academy w Katowicach.

  Quantum Academy - produkcja muzyki jest wyjątkowym miejscem zlokalizowanym w stolicy Górnego Śląska.

  DJ'ing jest zawodem, do wykonywania którego potrzebne są potwierdzone przez fachowców umiejętności. Zajęcia w naszym klubie (dj kurs, produkcja muzyki) pomogą Ci je uzyskać oraz odnieść sukces oraz spełnić Twoje marzenia. Jeśli tkwi potencjał masz możliwość nagrania a, a nawet prowadzenia imprezy w najlepszych klubach w regionie.

  Jeśli zatem produkcja muzyki czy dj kursy bardzo Cię interesują - przyjdź do nas.
  Quantum Academy - nauka dj - dj kursy to oprócz nauki dobra zabawa.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kształcenie wokalisty »

  Kształcenie wokalisty


  Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej to szkoła oraz studia zarazem, w której będziesz miał do dyspozycji wszystkie tajniki dotychczasowej wokalistyki. Profesjonalna kadra Instytutu to wyjątkowi fachowcy w branży, posiadający rozmaite certyfikaty. Jeśli pragniesz uczyć się śpiewania pod bacznym okiem fachowców i tym samym rozwijać swój talent muzyczny zainteresuj się kształceniem w Instytucie. Cały system nauki w Instytucie oparty jest na indywidualnych lekcjach oraz na zajęciach zbiorowych. Cudowna atmosfera a także sprawdzone programy nauczania pozwalają na osiągnięcie krótkim czasie maksimum efektów.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny bez disco polo »

  Zespół muzyczny bez disco polo


  Dzień dobry!

  Witam gorąco wszystkich niestrudzonych poszukiwaczy niebanalnej kapeli na swoje wesele.

  Witam w imieniu wszystkich muzyków zespołu muzycznego Double Wings oraz w imieniu własnym.
  Nazywam się Sylwester Laskowski i jestem założycielem i liderem zespołu.

  Pozwól, że przedstawię Ci w wielkim skrócie ofertę naszego zespołu na uroczystość zabawy weselnej.

  Rzecz być może najważniejsza, które też może najbardziej Cię zainteresuje.

  My na weselach po prostu „gramy”. ;)
  Brzmi to naprawdę niczym kpina, ale tą kpiną bynajmniej nie jest.

  Znasz na pewno określenia w rodzaju „zespół gra na żywo”. Jesteśmy zdania, że kompletnie niepotrzebnie dodaje się to określenie „na żywo”.

  Z tego powodu, że nie da się grać nie na żywo (taką sytuację określa się po prostu odtwarzaniem muzyki), to też wolimy określenie, że zespół po prostu gra.
  Jednakże jeśli nie jest to w stopniu wystarczającym jasne, to wyrazimy to jednoznacznie – zespół muzyczny Double Wings gra na żywo. :)

  W zespole Double Wings jest wodzirej. Zespół z wodzirejem - w szczególności zespół grający na żywo - to w dalszym ciągu nie często spotykana opcja na weselu.

  Double Wings to zespół muzyczny złożony z zawodowych muzyków (ot tacy, zawodowi grajkowie weselni).

  Zawodowi w dwojakim znaczeniu.

  Po pierwsze są to muzycy zawodowi w tym sensie, że po prostu z muzyki żyją – wykonywanie muzyki jest ich pracą.
  Drugi element tego zawodowstwa dotyczy wykształcenia muzyków tworzących zespół.

  Double Wings to muzycy studiujący i uczący się w Warszawskich uczelniach i szkołach muzycznych takich jak Uniwersytet Muzyczny.

  Zapraszamy do wspólnej zabawy na weselu!

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klipon.pl - Serwis Muzyczno-Teledyskowy »

  Klipon.pl - Serwis Muzyczno-Teledyskowy


  Portal społecznościowy, skupiający z jednej strony twórców teledysków, a z drugiej wykonawców, kompozytorów i zespoły muzyczne. Użytkownicy portalu biorą udział w konkursach z cennymi nagrodami na najlepszy teledysk. Zespoły mają możliwość wykorzystywania klipów w celach promocyjnych i marketingowych. Portal jest również miejscem dla wszystkich ludzi, którzy lubią dobrą zabawę, poznawanie nowej muzyki i teledysków.

  http://www.klipon.pl/o_nas.html
  http://www.klipon.pl/index.php?lang=pl&m=allaudio

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Download mp3 - Getmp3.pl »

  Download mp3 - Getmp3.pl


  Muzyka to Wasza pasja? Chcecie odnaleźć bieżące listy przebojów? Chcielibyście stworzyć swoją listę utworów? Uwielbiacie pobierać darmowe mp3? Nie mogliście zatem trafić bardziej satysfakcjonująco niż na witrynę getmp3.pl. Jest to dobrze wykonany, przejrzysty serwis na którym jesteście w stanie pobrać piosenki z wielu różnego typu stylów. Jako, iż dysponujemy olbrzymimi kolekcjami muzycznymi, konieczna do eksploatacji jest wyszukiwarka mp3, która ułatwi ich poszukiwanie. Getmp3.pl upowszechnia swoim konsumentom produkcje, które możemy zarówno ściągnąć jak i odsłuchać. Zapoznajcie się też z mp3 do pobrania, które dostępne są na listach wykształconych przez resztę gości. Cechujemy się częstymi aktualizacjami, dlatego też u nas zawsze będziecie posiadać Państwo gwarancję na nowoczesne kawałki. Odwiedź również podstronę pobieranie z wrzuty, a jak sama nazwa mówi, będziesz mógł ściągać z serwisu z plikami wrzuta wszelkie pliki mp3. Eksploatujcie zatem nasz free mp3 download do swoich zamierzeń.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe mp3 »

  Darmowe mp3


  Wyszukiwarki internetowe, gdy wpisujemy do nich nazwę poszukiwanej piosenki zwracają bardzo często witryny na których są teksty piosenek, lub YouTube z teledyskiem tej piosenki. Jeśli chcemy jednak pobrać ten utwór na dysk to jesteśmy skazani na długotrwałe szukanie odpowiedniej strony. Przedstawiamy portal twojanuta.pl, który zawiera bardzo duży mp3 download, stworzony na zasadzie wyszukiwarki plików mp3. Wejdź na stronę, wpisz nazwę piosenki i zobacz jak wygodnie jest odsłuchiwać i pobierać piosenki z tego serwisu. Wertując odnalezione w serwisie piosenki mamy opcję wysłuchania online każdego z nich bezpośrednio w serwisie. Ściąganie z serwisu dowolnego pliku audio jest dziecinnie proste. Aby zapisać na dysk wystarczy jedno naciśnięcie w hiper-link pobierz mp3, a wtedy piosenka zacznie się ściągać. Darmowe pliki mp3 to nie wszystko co możesz znaleźć na portalu, ponieważ stworzonych zostało wiele innych ciekawych funkcji. Przykładem takiej funkcjonalności są videoclipy, które można oglądać przy popularnych utworach. Funkcjonalności wypróbować można jednak znacznie więcej, ale nie sposób je wszystkie opisać, ale warto jeszcze opisać funkcję, która umożliwia pobieranie z wrzuty wszelakich plików mp3.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Muzyka

Muzyka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: