Nauka Kategoria: Nauka

Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Prezentacja maturalna »

  Prezentacja maturalna


  Wydatna wiedza uzyskana przy konstytuowaniu opracowań prezentacji maturalnych z języka polskiego sprawiła stworzenie serwisu w którym umiejscowiliśmy gotowe prezentacje maturalne. Zapewniamy w ten sposób dojście maturzystom do 3500 gotowych wzorcowych prac maturalnych.
  Wszystkie opracowania zostały zrealizowane o najnowsze i wypróbowane wydania literatury, osiągalne w bibliotekach szkolnych i miejskich. Zaprzątamy się dodatkowo pisaniem prac od podstaw, na zagadnienia których nie posiadamy w naszej bazie prac maturalnych. Nie skupujemy prac od pozostałych portali, nie dublujemy prac maturalnych. Wszystkie przygotowane przez nas zespół polonistów prezentacje maturalne są rzadkie i niepowtarzalne.
  Spis prezentacje maturalne

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Języków Obcych - Language4u »

  Centrum Języków Obcych - Language4u


  Centrum Języków Obcych - Language4u. Prowadzimy profesjonalne szkolenia językowe dla pracowników i kadry zarządzającej, zarówno w zakresie języka ogólnego jak i specjalistycznego. Sprawdź naszą ofertę. Słuchacze mają dostęp do nowoczesnych pracowni. W salach jest czysto i przytulnie, co zachęca do nauki języka. Nasza placówka znajduje się w centrum Bydgoszczy, ok. 200m od starego rynku, przy ul. Jagiellońskiej 4. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Studia


  Wiesz już, co chcesz robić w przyszłości, jednakże nie wiesz, gdzie zdobyć kwalifikacje ? Zapraszamy na witrynę, gdzie odnajdziesz wykaz szkół wyższych z całego państwa. Znajomość języków obcych przyda się w prawie każdej profesji. Po co szukać po całym internecie, u nas znajdziesz wszystkie politechniki na jednym portalu. Rolę pękatych informatorów uniwersyteckich zastępuje internet.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencycyjne Wrocław »

  Sale konferencycyjne Wrocław


  Najogromniejszy portal konferencyjny w Polsce. Wiele nowoczesnych firm specjalizuje się w organizacji konferencji. Konferencje branżowe poszerzają wiedzę pracowników i podwyższają ich kwalifikacje. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie umeblowanymi salami konferencyjnymi. Rekomenduję wykupienie reklamy w tym portalu.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Rybnik »

  Nauka jazdy Rybnik


  Szkolenia na prawo jazdy przeprowadzane prze wieloletnich instruktorów w Rybniku. Przez kilka lat wyszkoliliśmy ki dobrych kierowców, którzy mogą bezpiecznie, pewnie jedźić po ulicach publicznych. Nasi instruktorzy przekazują nie tylko teoretyczną wiedzę ale także umiejętności praktyczne dzieląc się swoim doświadczeniem i zwracają uwagę na rozmaite zagrożenia na drodze. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rybnika i pobliskich okolic na kurs prawa jazdy różnych kategorii.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe lublin »

  Szkoły językowe lublin


  Szkoła języków obcych usytuowana w Lublinie, która ma ponad 18 letnie doświadczenie w edukacji języka niemieckiego na wszystkich rodzajach zaawansowania. Jako jedna szkoła językowa w Lublinie i regionie mająca licencję do odbioru 11 egzaminów Goethe-Institut. W naszej szkole tworzymy środowisko, w którym są precyzyjnie ukształtowane cele, panuje ład i porządek, przywiązujemy duże znaczenie do dobrych obyczajów i pożądanych zachowań w grupie, dzięki dobrze opracowanym programom, stałemu kontaktowi z młodzieżą i kulturą niemiecką, tworzymy warunki umożliwiające uczniom dobrą naukę języka.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Nauka

Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: