Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

 • Opinie o towarzystwach »

  Opinie o towarzystwach


  Jeżeli interesują nas ubezpieczenia, czy dlatego, że jesteśmy w trakcie poszukiwań takowego, lub zwyczajnie jest do dla nas ważna część sektora finansowego, z pewnością z zainteresowaniem poznamy opinie o towarzystwach ubezpieczeniowych.Opinie o ubezpieczycielach to rzetelny sprawdzian jakości zarówno produktów oferowanych przez ubezpieczalnie, jak i jakości obsługi konsumenta. Opinie o ubezpieczycielach ma każdy kto choć raz miał ubezpieczenie, a szczególnie jeżeli był zmuszony z niego skorzystać. Wtedy szczególnie wszystkie promowane czynniki poddajemy testowi i tylko od towarzystwa ubezpieczeniowego zależy, czy sprawdzian ten przebiegnie dla niego pomyślnie. Z opiniami o towarzystwach ubezpieczeniowych możemy zaznajomić się na forum ubezpieczenia. Jednak jeśli i my posiadamy jakąś pochlebną lub negatywną opinię, możemy na forum ubezpieczeniowym się nią podzielić. Jeśli chcemy więc uniknąć nieuczciwego ubezpieczyciela, przestrzec innych przed kłopotami jakie nas spotkały, albo przeciwnie, polecić, czy pochwalić jakąś usługę, zapraszamy na forum ubezpieczeń.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC »

  Ubezpieczenia OC


  Ubezpieczenia komunikacyjne OC to zobowiązanie każdego kierowcy. W naszym serwisie udostępniamy kalkulator ubezpieczenia OC, dzięki temu narzędziu każdy użytkownik może przeanalizować składki oferowane przez największe towarzystwa, m.in. MTU, mBank, HDI, PZU, Generali Direct, UNIQA i wielu innych. Jeśli więc zamierzasz znaleźć tanio OC ubezpieczenie nasz kalkulator pozwoli Ci wybrać najlepszą polisę ubezpieczenia OC w niespełna kilka chwil.
  Ubezpieczenia OC komunikacyjne to nie jedyny aspekt poruszany na naszej stronie. Prezentujemy również zestaw informacji dotyczących też innych typów OC: OC działalności, OC zawodowego, oraz ubezpieczenia OC w życiu prywatnym. Wybierz ubezpieczenie kompleksowo z serwisem ocubezpieczenie.pl.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC AC »

  Ubezpieczenia OC AC


  Serwis ac-oc-ubezpieczenia.pl powstał z myślą o kierowcach, chcących odnaleźć w internecie rzetelne źródło wiedzy na temat ubezpieczeń komunikacyjnych. Można tutaj odnaleźć porady jak znaleźć najtańsze OC na rynku, czym jest polisa AC i dlaczego warto rozpatrzyć jej kupno, pełen opis towarzystw ubezpieczeniowych oraz zakresu ich usług. Witryna okaże się pomocna każdemu świadomemu kierowcy, który chciałby dowiedzieć się czym różni się kupno tradycyjnej polisy od ubezpieczenia direct a także jak wiele korzyści zapewnia kalkulator OC dzięki któremu można porównać oferty ubezpieczeń komunikacyjnych danych towarzystw ubezpieczeniowych m.in. InterRisk, PZM, Benefia czy UNIQA.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: