Strony związane z hasłem 'dystrybutor':

 • Kosy spalinowe »

  Masz duży i nierówny teren, do którego potrzebna jest Ci profesjonalna kosa spalinowa? Zapraszamy do sklepu online firmy Hanmar, w nim zajdziesz nie tylko narzędzia ogrodowe, ale również elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne, akumulatorowe, ręczne wraz z osprzętem i częściami. Hanmar specjalizuje się w fachowym doradztwie oraz doborze odpowiedniego sprzętu, jest czołowym dystrybutorem wielu marek znanych na całym świecie firm m.in. Bosch, Makita, Matebo, Celma.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jaki sprzęt klimatyzacyjny jest najbardziej odpowiedni dla Twojej Firmy »

  Firma AMJ pomoże Państwu w doborze sprzętu klimatyzującego. Dzięki szerokiemyu wahlarzowi klimatyzacji, napewno znajdziemy odopwiednie urządzenia do zamontowania w Twoej Firmie. Jesteśmy autoryzaowanym dystrybutorem znanych i wysoko cenionych się firm.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy Nike, Adidas »

  Sklep internetowy Regnier Sport z prawdziwą przyjemnością zaprasza do przejrzenia oraz zapoznania się z niesłychanie atrakcyjną marek Adidas, Puma, Nike oraz Reebok. Regnier Sport to przede wszystkim ubrania sportowe oraz buty i akcesoria sportowe. Proponujemy towary i produkty takie jak dres Nike,bluzy dresowe, spodnie dresowe, kurtki, koszulki, a także obuwie oraz innego rodzaju towary o profilu sportowym. Buty, odzież sportowa i inne produkty sprzedawane przez sklep online Regnier pochodzą od autoryzowanego dystrybutora - są nowe, oryginalne oraz pierwszej jakości. Sklep proponuje odzież, obuwie, i inne produkty najlepszych producentów oraz dystrybutorów takich jak Puma, Adidas czy Nike. Hurtownia Regnier Sport ma w ofercie produkty dla osób prowadzących aktywny tryb życia oraz ceniących dobrą jakość używanych ubrań sportowych. Oferujemy ubrania sportowe męskie jak i damskie. W ofercie naszego sklepu on line znajdują się akcesoria, produkty oraz ubrania z różnych znanych kolekcji takich jak : active, shox, air, airmax. Regnier to także hurtownia odzieży sportowej. Regnier ma do zaproponowania także program lojalnościowy - po pierwszym zakupie klienci dostają kod rabatowy który może zostać użyty przy kolejnym zakupie gwarantując obniżkę od zakupionego przedmiotu.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma AMJ pomoże w doborze zmywarki, oraz wyparzarki »

  Firma AMJ posiada duży wybór w sprzęcie takim jak zmywarki, oraz wyparzarki, mamy do zaoferowania w zależności od wielkości lokalu, między innymi zmywarki kapturowe, zmywarki przemysłowe i wielle innych. Jesteśmy autoryzaowanym dystrybutorem tego sprzętu od napewno znanych Ci marek. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cena falownika LG »

  Urządzenia nastawcze (nastawniki wartości zadanej) służą do nastawiania regulatora na zadaną wartość wielkości regulowanej lub do przekazywania działania urządzeń sprzężenia zwrotnego. Siła wytwarzana przez urządzenia nastawcze działa na rurkę strumieniową i równoważy się z siłą od urządzenia pomiarowego.
  Najprostszym nastawnikiem wartości zadanej jest sprężyna, której naciąg można zmieniać ręcznie.
  Jeżeli regulator ma jedno tylko urządzenie pomiarowe, to nastawnik instaluje się bezpośrednio na obudowie wzmacniacza strumieniowego. W regulatorach wielo sygnałowych na rurkę strumieniową działają dwa lub trzy urządzenia pomiarowe. W tych przypadkach konstrukcja jednego z owych urządzeń powinna być taka, by można było zmieniać zadane nastawienie.
  W celu przekazywania działania urządzeń sprzężenia zwrotnego do wzmacniacza strumieniowego stosuje się specjalne urządzenia nastawcze, uzyskujące napęd od krzywki lub izodromu.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki VLT 2800 »

  Sztywne połączenie za pomocą cięgła można stosować wówczas, gdy odległość między zaworem a siłownikiem nie przekracza 5-7 m, a całkowity kąt obrotu wyjściowego wału siłownika nie przekracza 90°.
  Połączenie zaworu z siłownikiem za pomocą liny może być stosowane przy dowolnym kącie obrotu wału wyjściowego, gdy przesunięcia dźwigni i korby zachodzą w różnych płaszczyznach i gdy odległość między siłownikiem a zaworem wynosi do 20-25 m.
  W tym przypadku na wale wyjściowym siłownika osadza się zamiast korby koło linowe z nawiniętą na nim liną o średnicy 4-5 mm. W celu zapobieżenia ślizganiu się liny umocowuje się ją na kole za pomocą specjalnego zacisku. Drugi koniec przerzuconej przez krążek liny umocowuje się na dźwigni zaworu i w takim jej punkcie, żeby obrót koła linowego od jednego do drugiego położenia skrajnego odpowiadał całkowitemu suwowi zaworu.
  Jeżeli przekładnia linowa działa jednostronnie, to przesunięcie dźwigni zaworu spowodowane przez siłownik zachodzi tylko w jednym kierunku, w drugim natomiast odbywa się pod działaniem ciężaru zapewniającego jednocześnie odpowiedni naciąg liny.
  Główną wadą połączenia linowego jest okoliczność, że lina stopniowo się wydłuża, co powoduje, że położenie zawieradła zaworu w stosunku do położenia korby siłownika ulega zmianie.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki Sinamics »

  Wymiary i konstrukcja zaworów regulujących zależą od ich przeznaczenia. Do regulacji temperatury przegrzania za pomocą wtrysku, do stałego odmulania i w wielu innych jeszcze przypadkach regulacji stosunkowo nieznacznych natężeń przepływu, stosuje się z reguły jedno-gniazdowe zawory dławiące (iglicowe i z zawieradłami o specjalnym profilu).
  W niektórych konstrukcjach zaworów, gdy temperatura płynu nie przekracza 50—60°C, stosowane są zamiast omówionych dławnic obrotowych uszczelnienia gumowe. W zaworach tych oś jest otoczona mankietem uszczelniającym, wykonanym z elastycznej, odpornej na działanie ciepła gumy, który będąc przyciskany do osi ciśnieniem wewnętrznym w zaworze, zapewnia niezbędną szczelność. W czasie obracania się osi, mankiet skręca się bez poślizgu po osi, co sprawia, że moment tarcia przy takim uszczelnieniu, praktycznie biorąc, nie istnieje.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hitachi L100 »

  Zawory regulujące służą do zmiany ilości cieczy, pary lub gazu przepływających w przewodzie rurowym i stanowią najbardziej rozpowszechniony rodzaj organów regulujących.
  W urządzeniach kotłów parowych organy regulujące stosuje się do regulacji dopływu wody zasilającej, dopływu wody do schładzacza pary, stałego odmulania kotła, dopływu ciekłego, a w niektórych przypadkach i gazowego paliwa. Zaworów regulujących używa się również, do regulacji turbin, urządzeń redukcyjno-schładzających, odgazowywaczy i innych urządzeń cieplno energetycznych elektrowni.
  Charakterystyka konstrukcyjna zaworu zależy od budowy i wymiarów grzybka oraz gniazda zaworu. Do regulacji procesów cieplnych w elektrowniach są stosowane zawory grzybkowe (talerzowe), iglicowe, suwakowe i z zawieradłami o specjalnym zarysie.
  Wznios grzybka ponad hmaa: nie pociąga za sobą dostrzegalnego zwiększenia się natężenia przepływu czynnika, ponieważ dławienie strumienia czynnika odbywa się w tych warunkach głównie w przekroju gniazda.
  Zawór grzybkowy o płaskiej przylgni grzybka rzadko bywa stosowany w układach regulacyjnych, gdyż przy wielkich prędkościach przepływu czynnika przez zawór krawędzie grzybka szybko się ścierają, co powoduje zmianę charakterystyki zaworu.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Regulacja częstotliwościowa »

  Regulator ten działa tylko w stanach przejściowych, zmniejszając odchylenia ciśnienia za pomocą czasowej zmiany obciążenia turbiny. Ponieważ regulator 2 ma szczątkową nierównomierność, więc regulator izodromowy 1, odbierając odchylenie wielkości regulowanej w granicach tej nierównomierności, będzie zmieniał dopływ paliwa aż do chwili, gdy zostanie przywrócone nominalne ciśnienie pary. Regulator statyczny 2 przywróci przy tym poprzednie zadane obciążenie turbiny.
  Zasada regulacji ciśnienia pary za pomocą oddziaływania na zawór turbiny stosowana jest jedynie do bloków włączonych do układów energetycznych wielkich mocy, nie pracujących w trybie regulacji obciążenia siłowni. W przeciwnym razie polepszenie jakości regulacji ciśnienia pary osiągało by się kosztem odpowiedniego pogorszenia jakości regulacji częstotliwości. W niektórych przypadkach regulator 2 używany jest nie jako dodatkowy środek regulacji ciśnienia, lecz jako zabezpieczenie przed spadkiem ciśnienia; znaczy to, że regulator jest czynny dopiero wówczas, gdy ciśnienie opadnie poniżej ustalonej wartości granicznej.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki invertek »

  Podstawę budowy układów regulacji procesu spalania stanowią wyłożone wyżej zasady ogólne. Na wybór takiego układu wpływają liczne czynniki natury konstrukcyjnej i eksploatacyjnej (rodzaj paliwa i sposoby jego spalania, typ i właściwości urządzeń pomocniczych, charakter obciążenia elektrowni itp.). Zależnie od tego w układzie regulacji instaluje się trzy (lub więcej) regulatory, połączone ze sobą w jeden układ regulacji procesu spalania. Najbardziej rozpowszechnione są układy regulacji procesu spalania przeznaczone dla kotłów z podajnikami pyłu, z młynami szybowymi i dla kotłów pyłowogazowych, na dwa rodzaje paliwa (pył i gaz).

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Praca Oriflame Sącz »

  Witryna, która ma zadanie przedstawiać zalety wynikające z rozpoczęcia pracy z Oriflame – dystrybutorem szwedzkich kosmetyków w wielu krajach. Fundamentalny etap kariery w Oriflame to konsultant, który w początkowej fazie otrzymuje rabat przy zamówieniu kosmetyków w tym ma możliwość otrzymania ogromnej puli upominków. Każdy zdaje sobie sprawę że w kilkuosobowej grupie łatwiej się pracuje, związku z tym przedstawiana strona skupia fantastyczne osoby z Oriflame z Nowego Sącza i niedalekich miejscowości. Poprzez spore szkolenia dowiesz się jak najlepiej działać tak abyś mógł się prężnie rozwijać i otrzymywać jak najwięcej.

  Data dodania: 14 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki ie5 »

  Zespół kotłowy jako obiekt regulacji ciśnienia pary można rozpatrywać jako dwa samodzielne człony szeregowe: palenisko oraz kocioł właściwy (mówiąc ściślej — część kotła, w której się odbywa wytwarzanie pary).
  Wielkością regulowaną jest ciśnienie pary w walczaku kotłowym pw, a działaniem regulującym — zmiany dopływu ciepła do paleniska związane ze zmianą dopływu paliwa AB i powietrza Ay. Przy zmianie dopływu ciepła wraz z ilością paliwa zmienia się ilość ciepła AQ przejętego przez powierzchnię ogrzewalną. Ten pośredni parametr charakteryzuje oddziaływanie pierwszego członu zespołu na człon drugi.
  Podstawowym zakłóceniem procesu regulacji ciśnienia pary w kotle jest zmiana poboru (zużycia) pary. Ponadto wpływ na ciśnienie pary okazuje zmiana dopływu wody zasilającej AW. Oba te zakłócenia oddziału ją, w odróżnieniu od dopływu paliwa i powietrza, bezpośrednio na tryb pracy kotła właściwego i nie są związane z pracą paleniska.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki JX »

  Regulacja wydajności wentylatorów ciągu może być dokonywana za pomocą dławienia, zmiany prędkości obrotowej wentylatora i zmiany za pomocą kierownicy wartości kąta pod którym strumień wchodzi do wirnika.
  Regulacja dławieniem stanowi najprostszy, lecz i najmniej ekonomiczny, sposób zmiany wydajności wentylatorów ciągu i podmuchu. Charakterystyka wentylatora pozostaje w tym przypadku niezmienna, a w celu zmniejszenia wydajności wytwarzany jest za pomocą obrotowej klapy dławiącej dodatkowy opór na drodze przepływu. Regulacja dławieniem daje możność uzyskania szerokiego zakresu zmian natężenia przepływu, lecz na skutek konieczności pokonywania dodatkowo wytworzonego oporu wywołuje wzmożone zużycie energii elektrycznej na wytworzenie ciągu i podmuchu. Regulacji dławieniem nie stosuje się obecnie w elektrowniach niemal wcale.
  Zmiana prędkości obrotowej wentylatorów ciągu i podmuchu jest najekonomiczniejszym sposobem regulacji ich wydajności. Do tego celu są stosowane silniki elektryczne o zmiennej prędkości obrotowej. Inny sposób zmiany prędkości obrotowej polega na użyciu sprzęgieł hydraulicznych (i elektromagnetycznych). W tym przypadku do napędu służy silnik elektryczny o stałej prędkości obrotowej.
  Oba sposoby regulacji wydajności wentylatorów ciągu i podmuchu przez zmianę ich prędkości obrotowej nie znalazły dotąd szerszego: zastosowania w energetyce radzieckiej.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis falowników Danfoss »

  Szczególnie niekorzystny wpływ na pracę regulatora ma niejednoznaczność charakterystyki, która ma miejsce, gdy przy tym samym położeniu organu regulującego wartości natężenia przepływu danego czynnika są różne. Przykładem takiej charakterystyki jest krzywa zależności ilości pyłu dostarczanego przez podajniki ślimakowe od prędkości obrotowej podajnika. Ilość pyłu węglowego uzyskiwana przy tej samej prędkości obrotowej może się zmieniać w szerokich granicach, a to ze względu na zmiany jego wilgotności, poziomu w zasobnikach i z innych jeszcze przyczyn. Ta właściwość podajników pyłowęglowych utrudnia w istotny sposób regulację procesu spalania paliwa pyłowego.
  Charakterystyki organów regulujących sporządza się przy rozwiązywaniu dwóch rodzajów zagadnień: przy obliczaniu sprawdzającym, tzn. przy sprawdzaniu przydatności już obranego organu regulującego i przy obliczaniu konstrukcyjnym — czyli przy obieraniu wymiarów i konstrukcji organu regulującego, mającego spełniać z góry określone wymagania.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • VACON NXL »

  W układach regulacji, których człony mają charakterystyki liniowe, pożądane jest, aby charakterystyka organu regulującego była również liniowa, tzn. aby regulowane natężenie przepływu danego czynnika zmieniało się proporcjonalnie do przesunięcia organu regulującego . W wielu przypadkach charakterystyki poszczególnych członów układu są nieliniowe. W obiektach na przykład z samo wyrównywaniem współczynnik samo wyrównywania zwiększa się z reguły w miarę wzrostu obciążenia. Nieliniowymi mogą być również niektóre elementy regulatora. W takich układach regulacji jest pożądane, żeby charakterystyka organu regulującego była również nieliniowa, przy czym charakterystyka ta powinna kompensować nieliniowość pozostałych członów układu, zapewniając przez to stałość optymalnych parametrów nastawienia regulatora przy różnych obciążeniach.
  Jeżeli wymagana, liniowa czy nieliniowa, charakterystyka nie może być uzyskana, to jednak dąży się w każdym razie, aby zmiana natężenia przepływu przy przemieszczaniu organu regulującego odbywała się w sposób płynny, tzn. unika się gwałtownych zmian nachylenia charakterystyki .

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »