Strony związane z hasłem 'wrocław':

1 · 2 · następna strona »
 • Szkolenia dla Firm »

  Experiencia – Doradztwo i Szkolenia sprzedażowe to firma oferująca szkolenia sprzedażowe, handlowe oraz menadżerskie. Swoje usługi kierujemy dla firm chcących podnieść swoją sprzedaż! Na podstawie 10letniego doświadczenia w branży opracowaliśmy dla Państwa wiele produktów szkoleniowych! Jesteśmy otwarci na nowe, nietypowe zlecenia oraz na innowacyjne rozwiązania! Zapraszam na nasza strone www.szkoleniadlafirm.com.pl oraz pod numer telefonu: 71 /759 40 40

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Wrocław »

  Studio aranżacji wnętrz Monika Witwicka - to wyjątkowe rozwiązanie dla Twojej przestrzeni. Wykonuję wnętrza, w którym będziecie Państwo czuli się bardz dobrze oraz komfortowo. Staram się, aby każdy projekt był satysfakcjonujący zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Państwa osobowość, hobby są dla mnie wyznacznikiem jego indywidualności. Działam przeważnie na podstawie Państwa oczekiwań, potrzeb.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Experiencia Doradztwo i Szkolenia Sprzedażowe »

  W naszej ofercie oprócz szkoleń sprzedażowych dedykowanych dla handlowców, przedstawicieli handlowych, czy też pracowników sprzedaży stacjonarnej oferujemy również szkolenia z zakresu zarządzania sprzedażą o tematyce: "Zjawiska poprzedzające spadek sprzedaży w twoim przedsiębiorstwie", "Lider w organizacji sprzedażowej", "Przyczyny niepowodzeń managera","Motywacja a zarządzanie sprzedażą"," Źródła informacji organizacyjnej"," Zarządzanie zespołem HOVSE"," Zarządzanie zespołami handlowymi B2B/B2C/DTD/F2F", czy też " Team Building w organizacji sprzedażowej". Uzupełnienie oferty stanowi oferta badań organizacyjnych. Więcej na stronie.
  Kontakt 516 947 516

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe dla Firm »

  Nasza strona www.badaniamarketingowe.info jest poświęcona badaniom marketingowym prowadzonych przez CeBRiS sp. z o. o.. Nasza Agencja badań rynkowych specjalizuję się w badaniach: badania udziałów rynkowych ( aby pójść do przodu, należy znać swój punkt wyjścia), badania chłonności rynków ( lokalnych, regionalnych, ogólnopolski), badania wskaźnika C3/ C4 ( koncentracji towarów/ usług na rynku), badania indeksu siły nabywczej, badania popytu ( rzeczywistego/ deklarowanego), badania trendów sprzedaży, badania dynamiki sprzedaży, badania uwarunkowań powodzenia inwestycji ( nowe produkty/ re-branding), badania zadowolenia klientów, badania lojalności klientów ( np. NPS ), analizy sektorowe/ branżowe. Dysponujemy 5osobowym zespołem analityków oraz statystyków, są to absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i w Poznaniu. Jako młoda agencja wykonaliśmy już ponad 20 projektów badań, które pozwoliły naszym klientom się rozwijać i dalej inwestować. Zapraszamy na naszą stronę oraz do zadawania pytań z formularza kontaktowego.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja wrocław »

  Biuro prawne GLOBAL oferuje specjalistyczne usługi windykacyjne. Naszym głównymcelem jest skuteczne odzyskiwanie wierzytelności Klientów. Oferujemy windykację przed sądową, czyli bez zaliczkową. Nie pobieramy, także miesięcznych opłat. Biuro prawne GLOBAL pobiera prowizję tylko od rzeczywiście wyegzekwowanych sum, czyli takich, które znajdują się na rachunku bankowym Klienta. Podejmowane przez nas działania są zgodne z literą oraz etyką biznesową.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm Wrocław »

  3/ Zapotrzebowanie rynku na szkolenia w zakresie podnoszenia kwafilikacji pracowników różnego szczebla, włącznie z kadrą zarządzającą wymusiło Szkoleniewrocław.com.pl, na poszerzenie tematyki szkoleń o szkolenia z asertywności. Duży popyt w ostatnich latach na ten i inne pokrewne tematy, spowodowały,że kadra szkoleniowa została poszerzona o nowych trenerów,którzy po ukończeniu i zdobytych za granicach kraju dyplomach, przekazują nowe metody pracy .

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • BUSY w Karpaczu »

  Przewozy osób KARPACZ-BUS BO-DZIO oferuje przewozy turystyczne na rynku lokalnym
  (Karpacz,Jelenia Góra i okolice) krajowym(cała Polska)oraz zagranicznym(Praga,Berlin)
  Przewozimy osoby na wycieczki,kolonie i obozy. Zajmujemy się przewozem pracowników oraz przewozem osób na konferencje i szkolenia.Organizujemy wyjazdy na życzenie klienta.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa,szkoły i osoby indywidualne.
  Naszym atutem jest możliwość negocjowania cen. Kontakt 601 350 783
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Każdy pracodawca, któremu leży dobro firmy,doskonale sobie zdaje sprawę,że podstawą dobrego funkcjonowania firmy jest kadra pracownicza, od jej wiedzy i umiejętności zależy wiele.Dlatego wielu pracodawców zdecydowało się skorzystać z Skoleniadlafirm.com.pl, które, prowadzi szkolenia w bardzo szerokim zakresie. Z roku na rok zwiększa się zapotrzebowanie na szkolenia dla prcowników firm i ich merytoryczne zagadnienia również się zmieniają. Dlatego staramy się wyprzedzać zapotrzebowanie na dane szkolenia. Nasi szkoleniowcy to ludzie o wysokim autorytetach, specjaliści w danych kierunkach, z długoletnimi doświadczeniami a także szkoleniowcy praktycy.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Wrocław »

  Fotografowanie nigdy nie było bezproblemową domeną działalności artystycznej. Ażeby jak najdokładniej uchwycić dany moment, fotograf powinien posiadać nieprzeciętną kompetencje i rutynę w w tej materii. Zwłaszcza jeżeli chodzi o tak nietuzinkowe sesje, jakimi niewątpliwie są fotografie ślubne. Jako fotograf ślubny fotografuję już od dłuższego czasu, fotografia to coś co kocham i korzystam z najlepszego aparatu, który pozwala na najlepszą jakość zdjęć. Gdy mają życzenie Państwo, aby wasze fotografie ślubne były ponadczasowe i oddające wasze miłość w tym jedynym wyjątkowym dniu proszę przejrzeć moją stronę internetową. Zobaczycie tu Państwo dużo zdjęć ślubnych z wielu uroczystości ślubnych oraz wybrane informacje o mojej osobie i dane personalne. Zapraszam dodatkowo na mój blog, gdzie dodaje najnowsze zdjęcia ślubne i dodaje własne posty. Wykonuję fotografie ślubne w następujących aglomeracjach jak: Poznań, Wrocław, Zielona Góra. Nie dajcie żeby wasze fotografie ślubne wykonał amator, niech to wykona sprawdzony fotograf ślubny.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokale biurowe we wrocławiu »

  Wrocław należy do miast, gdzie wiele firm lokuje swoją siedzibę.Wiele z nich poszukuje lokale biurowe na swoją siedzibę. Wiele takich ofert znajduje się na lokalebiurowewewroclaw.pl, tutaj można znaleźść lokale o różnym standarcie i cenie.Najczęściej lokale są zlokalizowane w centrum miasta oraz w pobliżu rynku,lub jego pobliżu.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkło laboratoryjne Wrocław »

  Wszelkie artykuły potrzebne do wyposażenia laboratoriów chemicznych w całej Polsce. U nas kupisz rożnego rodzaju szkło laboratoryjne, fartuchy, odczynniki chemiczne szczegółowo posegregowane według alfabetycznych branż na stronie internetowej. Przy większych zakupach i dla stałych kontrahentów oferujemy różnorodne bonusy i rabaty. Jeśli pragniesz kompleksowo doposażyć laboratorium, koniecznie zainteresuj się propozycją opublikowaną w witrynie Multichem.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekskluzyw.pl - apartamenty Warszawa, Wrocław »

  Nasza strona www.ekskluzyw.pl to strona poświęcona wszystkim usługom na najwyższym poziomie. Znajdziemy tu VIPowskie wycieczki, najwyższej klasy jachty oraz mieszkania. Zorganizowane wycieczki to niewątpliwe duży plus tego portalu. Zapraszamy na naszą stronę! Znajdź coś dla siebie.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • BUSY w Jeleniej Górze i Karpaczu »


  Przewozy osób KARPACZ-BUS BO-DZIO oferuje przewozy turystyczne na rynku lokalnym
  (Karpacz,Jelenia Góra i okolice) krajowym(cała Polska)oraz zagranicznym(Praga,Berlin)
  Przewozimy osoby na wycieczki,kolonie i obozy. Zajmujemy się przewozem pracowników oraz przewozem osób na konferencje i szkolenia.Organizujemy wyjazdy na życzenie klienta.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa,szkoły i osoby indywidualne.
  Naszym atutem jest możliwość negocjowania cen. Kontakt 601 350 783

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja nieruchomości Wrocław »

  Największy i zróżnicowany wybór z rynku nieruchomości posiada agencja nieruchomości z Wrocławia . Agencja od lat jest w czołówce w zakresie pośrednictwa kupna i sprzedaży nieruchomości.z rynku pierwotnego i rynku wtórnego. W ich ofercie znajdziesz wiele zrożnicowanych w cenie i standarcie mieszkań, domów i innych niruchomości. W sumie ponad 200 ofert pozwala na znalezienie odpowiedniej pod wymagania danego klienta.Agencja sama też aktywnie wyszukuje nieruchomości.Współprcuje z grupą deweloperów i pośredniczy w obrocie tych nieruchomości.Swym zasięgiem działalności Agencja obejmuje miasto Wrocław i województwo dolnośląskie.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe wrocław »

  Zakład pogrzebowy usytuowany we Wrocławiu czynny przez całą dobę. Młody oraz wykwalifikowany personel udzieli odpowiedzi na wszelkie zapytania związane z organizacją kompleksowej usługi pogrzebowej, udzieli informacji dotyczących cmentarza, udzieli wsparcia przy wypełnianiu dokumentów. Jesteśmy też długoletnim trumien. Wzornictwo, ręczne wykonanie, zestawienie gotowych trumien jak również krótkie terminy zamówień specjalnych, to podstawowe cechy naszego zakładu pogrzebowego. Realizujemy pochówki z urną na cmentarzach komunalnych nie tylko na terenie Wrocławia. Zapisujemy terminy spopielenia oraz doradzamy w wyborze urny.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.ofertypracypolska.pl »

  Codziennie świeże oferty pracy ze Śląska, z Katowic oraz z Wrocławia! Łatwość w obsłudze oraz przyjemny interfejs to nasze cechy! Możesz u nas dodać oferty bez logowania się oraz znaleźć ofertę wg interesującego Cię typu zatrudnienia. Szukasz pracy dorywczej we Wrocławiu lub w Katowicach? Zapraszamy na nasz serwis www.ofertypracypolska.pl

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencycyjne Wrocław »

  Najogromniejszy portal konferencyjny w Polsce. Wiele nowoczesnych firm specjalizuje się w organizacji konferencji. Konferencje branżowe poszerzają wiedzę pracowników i podwyższają ich kwalifikacje. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie umeblowanymi salami konferencyjnymi. Rekomenduję wykupienie reklamy w tym portalu.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów Wrocław »

  Jeżeli szukają Państwo autokaru na wycieczkę lub wyjazd to dobrze Państwo trafili. Prowadzimy wynajem autokarów Wrocław od kilkunastu lat i otrzymujemy wiele pochwał od naszych klientów. Najlepszym dowodem zadowolonego klienta jest jego powrót do nas przy następnej okazji. Dla tego też zawsze staramy się być profesjonalni.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • WROCEk-licencjonowani przewodnicy po Wrocławiu »

  WROCEK to przewodnicy, którzy kochają Wrocław i dla których jest on pasją. Przewodnicy po Wrocławiu z licencją i wiedzą, którą potrafią przekazać każdemu niezależnie od wieku. WROCEK to Wrocław i przewodnicy, którzy we Wrocławiu odnajdują piękno i szczególny klimat tego miasta. Każdy przewodnik po Wrocławiu zrzeszony w biurze WROCEK pokaże Państwu to co w tym mieście najciekawsze i najpiękniejsze. Z WROCKIEM zwiedzanie Wrocławia to niezapomniane chwile i wspomnienia pozostające długo w pamięci. Atrakcje Wrocławia z przewodnikami naszego biura będą dla Państwa szczególnie ciekawe. Organizujemy wycieczki po Wrocławiu i Dolnym Śląsku, rezerwujemy noclegi, posiłki i bilety wstępu.
  http://www.przewodnicywbtk.pl.tl/

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ayurweda »

  Pałac Sulisław położony w Grodkowie między Wrocławiem i Opolem zachęca do wypoczynku w wygodnym pokoju lub apartamencie. Sulisław jest zabytkowy z nietuzinkowym klimatem umożliwiającym korzystanie z zdrowotnych zabiegów ayurwedyjskich z sporej oferty SPA jak również możliwość przejażdżki bryczką po pobliskich lasach. Pałac udostępnia wszystkie cztery sale konferencyjne z dostępem do Internetu gdzie z pozytywną energią można prowadzić kursy i zebrania. Jeśli szukasz hotelu położonego w zaciszu nie daleko dużych miast takich jak Wrocław i Opole to już teraz zainteresuj się Sulisławem.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »